Ak funguje dôvera, funguje všetko

Voláme sa Ondrej a Pavel a sme dvaja hlavní školitelia, ktorých stretnete naživo, ak sa rozhodnete využiť naše služby.

Ondrej Mišák

Ondrej bol odmalička “technický typ”, baví ho práca s ľuďmi a najradšej sa venuje začiatočníkom. Dokáže vysvetliť zložité veci jednoduchým spôsobom a obľúbite si ho pre jeho pozitívny prístup. Ondrej je držiteľom certifikátu Apple Product Professional a Final Cut Pro X.

Pavel Buzás

Pavel vás naučí tipy a triky v ovládaní vášho iZariadenia, o akých sa vám ani nesnívalo. Jeho superschopnosťou je božská trpezlivosť a veľmi príjemná pokojná energia. Pavel je certifikovaný Apple Support Professional.

Ako to celé začalo a dnes funguie?

Cesty zakladateľov Ondreja a Pavla sa stretli v roku 2013 v m:zone APR, kde obaja pracovali ako certifikovaní Apple Product Professionals. Od tohto stretnutia bol už len krok k spoločnej firme, ktorá vznikla v roku 2015 a jej pôvodný názov bol iGenius.

Firma sa zameriava na školenia a vzdelávanie, ktoré Apple žiaľ na Slovenskom trhu vôbec neponúka. Dlhodobo sa snažíme udržať kvalitu vzdelávania na rovnakej úrovni ako Apple vo svete a dokonca ju posúvať o čosi vyššie. Sme vďační za dôveru, ktorú nám prejavilo veľké množstvo spokojných klientov a stále pribúdajú ďalší.

Po rokoch fungovania sme sa rozhodli zmeniť aj náš názov. V roku 2020 vznikla nová značka fungui, ktorá odráža našu priateľskú povahu, je ľahšie zapamätateľná a skrýva v sebe podstatu toho, čo robíme - učíme ľudí, ako lepšie fungovať s ich iZariadeniami.

Čo je pre nás dôležité?

Čo nás poháňa vpred a aké sú naše motivácie a hodnoty? Spoznajte nás prostredníctvom šiestich princípov, ktoré spoločne fungujú ako naša každodenná mantra.