#012 webinár fungui~online „Práca s hudbou v GarageBand“ už 25. marca

Zúčastnite sa živého vysielania

Pozývame vás na ďalší webinár fungui~online, vo štvrtok 25. marca o 18:00. Budeme vysielať naživo a s radosťou vám odpovieme na otázky. 🙃 Prihláste sa teraz a získajte webinár zadarmo.

Webinár #012: Práca s hudbou v GarageBand

V tomto webinári sa budeme venovať free apke GarageBand od Apple na iPhone, iPade a Macu. GarageBand predstavuje kompletné hudobné štúdio, v ktorom môžete komponovať vlastnú hudbu a zdieľať ju s celým svetom.

Krok po kroku si ukážeme, ako do apky GarageBand importovať média, ako nahrávať svoj hlas a zvuky z hudobných nástrojov. Na záver si vysvetlíme ako všetko zmixovať, očistiť a pridať efekty.

Vysvetlíme si ako využiť slučky Apple Loops a skvelých bubeníkov a perkusionistov a objasníme pojmy ako stopa, slučka, projekt a knižnica. Môžete sa tešiť aj na chuťovky typu MPC, Lekcie, Smart controls a nakoniec odporučíme apky, ktoré vám môžu pri práci s hudbou veľmi pomôcť.

GarageBand macOS iPadOS iOS

Žiaden strach, nahrávame 🎥 😊

Nebojte sa, nebude vás vidieť, ani počuť 😄 ale keďže celý webinár nahrávame, oplatí sa zaregistrovať aj keď sa nemôžete v danom čase zúčastniť. Deň po odvysielaní vám na mail zašleme videozáznam z webináru, ktorý si môžete cez víkend v kľude pozrieť.