#016 webinár fungui „Čo je nové v iOS a iPadOS 15“ už 27. októbra

Zúčastnite sa živého vysielania

Pozývame vás na ďalší webinár fungui, v stredu 27. októbra o 18:00. Budeme vysielať naživo a s radosťou vám odpovieme na otázky. 🙃 Prihláste sa teraz a získajte webinár zadarmo.

Webinár #016: Čo je nové v iOS a iPadOS 15

Ste zvedaví, čo nové ponúkajú systémy iOS a iPadOS 15? V tomto webinári vám predstavíme užitočné funkcie a zmeny v najnovších verziách operačných systémov pre iPhone a iPad. iOS 15 je možné opísať ako zbierku vylepšení pre obľúbené vstavané aplikácie, ako sú Safari, Fotky, Počasie, Poznámky a Pripomienky.

Apple sa už nebojí priznať, že iPad môže byť súčasne tabletom aj prenosným počítačom, a to je pre túto platformu skvelý krok. Zjednodušenie ovládania pomocou dotyku a klávesnice, widgety, ktoré je teraz možné umiestniť na plochu, vítané zmeny v používaní viacerých aplikácii a vytváranie rýchlych poznámok vo významnej miere ovplyvnia váš spôsob práce s iPadom. iOS a iPadOS 15 sú spoľahlivé a stabilné aktualizácie, ktoré odporúčame inštalovať ešte dnes.

Žiaden strach, nahrávame 🎥 😊

Nebojte sa, nebude vás vidieť, ani počuť 😄 ale keďže celý webinár nahrávame, oplatí sa zaregistrovať aj keď sa nemôžete v danom čase zúčastniť. Deň po odvysielaní vám na mail zašleme videozáznam z webináru, ktorý si môžete cez víkend v kľude pozrieť.