Apple predstavila AirPods Max: Bezdrôtové slúchadlá s hlavovým mostom

Spoločnosť Apple dnes predstavila nové slúchadlá AirPods Max.

AirPods Max kombinujú unikátny dizajn, čipy H1 a pokročilý softvér poháňajúci výpočtový zvuk pre prelomový zážitok z počúvania s adaptívnym ekvalizérom, aktívnym potlačením šumu s použitím 8 mikrofónov, režimom transparentnosti a priestorovým zvukom. AirPods Max sú dodávané v piatich nádherných farbách, vrátane vesmírnej šedej, striebornej, nebeskej modrej, zelenej a ružovej.

AirPods Max

AirPods Max sú vybavené priedušnou pletenou strieškou, ktorá rozloží váhu a zníži tlak na hlavu. Rám je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele poskytuje pevnosť, pružnosť a pohodlie pre najrôznejšie tvary a veľkosti hlavy. Teleskopické ramená sa hladko roztiahnu a zároveň zostanú na svojom mieste, aby si udržali požadovaný tvar.

AirPods Max, Digitálna korunka a bočné tlačidlo

AirPods Max sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Náušníky sa pripájajú k rámu pomocou revolučného mechanizmu, ktorý vyvažuje a rozdeľuje tlak v náušníkoch, a umožňuje ich nezávislé otáčanie tak, aby zodpovedali jedinečným kontúram hlavy používateľa. Úšné vankúše sú na náušník pripevnené magneticky a používajú akusticky upravenú pamäťovú penu na vytvorenie efektívneho utesnenia – rozhodujúceho faktora pri poskytovaní skvelého zvuku.

AirPods Max

Digitálna korunka, inšpirovaná Apple Watch, ponúka presné ovládanie hlasitosti a schopnosť prehrávať alebo pozastaviť zvuk, preskakovať stopy, odpovedať alebo ukončiť telefónne hovory a aktivovať Siri. Pomocou tlačidla na potlačenie hluku ľahko prepnete medzi režimom aktívneho potlačenia hluku a režimom transparentnosti.

AirPods Max Smart case

Zdroj: Apple